2020. gada 19. augustā Jelgavas novada Vircavas tautas namā notika LBB Zemgales nodaļas seminārs “Noturīgais tango – augam kopā ar bibliotēku”. Seminārā pulcējās vairāk kā 60 bibliotekāri no Zemgales novada bibliotēkām. Pēc daudzajiem pasākumiem tiešsaistē bija neizsakāms prieks tikties atkal klātienē tik kuplā skaitā! Paldies mūsu atbalstītājiem – Valsts Kultūrkapitāla fondam, Latvijas Bibliotekāru biedrībai (LBB), Jelgavas domei, Jelgavas … Continue reading Atskats uz LBB Zemgales reģionālās nodaļas un Jelgavas pilsētas bibliotēkas semināru “Noturīgais tango – augam kopā ar bibliotēku”